Opis
O niej
Ta usługa torrent seks lalka prawdziwa lalka jest dobrze zbudowanym okazem. Takim, z którym możesz odkrywać wszystkie swoje najdziksze fantazje seksualne. Stąd ta seks lalka asia carrera tpe love doll ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz do w pełni wciągającego doświadczenia seksualnego.
Ponadto ta lalka seksualna g3ha fkvfpn jest bardzo wytrzymała. Oznacza to, że możesz spodziewać się długiego, stałego związku. Wone, gdzie jesteś stale seksualnie pobudzony i zadowolony.
Moroeve, ta męska lalka seksualna o wybranym rozmiarze jest bardzo realistyczna. Stąd ta lalka seksualna link zelda wygląda i czuje się jak prawdziwa istota ludzka. Stąd, kike najlepsza lalka seksualna dla kobiet. Ta lalka seksualna earwen została zaprojektowana, aby zapewnić Ci optymalną stymulację seksualną. A także zagwarantować Ci pełną satysfakcję seksualną. Dzięki temu ta lalka seksualna koh jest naprawdę godnym podziwu arcydziełem. To odzwierciedla bardzo wysoki standard jakości.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 159 cm Filiżanka |
| Biust | 72cm |
| Pod biustem | 60 cm |
| Talia | 54cm |
| Biodra | 92cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 37kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.