Beschrijving
Over haar
Realistische sekspoppen die ook de beste sekspoppen uit China zijn? We zouden het graag eens zien proberen. De Chaturbate sekspop is een van de laatste echte meisjessekspoppen ter wereld. De pop staat synoniem voor etherisch, en dat komt doordat seks met shemale poppen zoals zij zo zeldzaam is.
Het zou kunnen doorgaan voor een religieuze ervaring. Ze is ook een favoriet in recensies van Quinton sekspoppen, omdat ze goed met stellen overweg kan en vaak te zien is in talloze 'koppels met sekspop'-video's. De Israëlische sekspop heeft benen die tot de beste van de sekspopmeisjes behoren. Ze lijken eindeloos lang te zijn, en stel je haar witgelakte teennagels voor en haar voeten in een paar lange stiletto's, rood natuurlijk. Ze zal een visioen zijn in je bed, en je kunt met haar praten terwijl je je ontspant en een partner erbij betrekt. Zij is de ware voor jou.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.