Beschrijving
Over haar
Camry is de beste sekspop ooit. Deze full-size sekspop kreeg de beste sekspop-titel omdat ze perfect is gemaakt om een echte vrouw te imiteren, en deze sekspop-torso is speciaal ontworpen om alle eigenschappen te hebben die je zoekt in een partner.
Deze sekspop voor het hele lichaam is vrij licht van gewicht en gemakkelijk te dragen en te verplaatsen. U hoeft zich geen zorgen te maken over het dragen van uw echte pop of het opbergen ervan; deze echt uitziende pop maakt dit zo gemakkelijk. Je hoeft je alleen maar zorgen te maken over het hebben van seks met deze poesjessekspop, en zij doet de rest.
Deze TPE-pop is behoorlijk betrouwbaar en staat klaar om je alles te leren wat je moet weten over seks. Je kunt ook een sekspopvideo krijgen om te visualiseren hoe seks met deze realistische sekspop eruit ziet. Deze aanraakpop is het beste dat je ooit zult krijgen voor een betaalbare prijs. Met een zoet poesje en zoete borsten staat je een exclusieve rit te wachten.
Ontdek zelf wat voor wonder de handen van deze schattige pop kunnen doen. Je zou deze neukpop echt moeten kopen voor je persoonlijke plezier, en als je wilt, kun je van haar genieten met je partner; ze vindt het niet erg.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 105cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 109 cm |
| Schouder | 43cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 53KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.