Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Beker | C |
| Netto gewicht | 36kg |
| Volledige buste | 88cm |
| Onder buste | 72cm |
| Taille | 65cm |
| Heup | 94 cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij

























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.