Beschrijving
Over haar
Welkom om te genieten van de perfecte seksliefhebber - de sekspop te koop van de groothandelspoppenseksfabriek. Gemaakt met de grootste details in zijn uiterlijk en ontwerp is dit gematerialiseerde kunstwerk gewoonweg prachtig en sensueel. Van top tot teen, zelfs met de huidtextuur tot de grootte van haar heupen, elke curve is bewerkt om je het soort fantasie te bieden dat je op gang brengt.
Deze poppen worden gemaakt door een bekwaam team van ambachtslieden die hoogwaardige materialen gebruiken bij het ontwikkelen van deze poppen, zodat ze lang meegaan en realistisch zijn ontworpen. Vergeleken met mensen hebben poppen beweegbare gewrichten en kan men ze op elke gewenste manier ontwerpen, te beginnen met de haarkleur en oogkleur van de geliefde die u wenst.
Laat uw fantasieën niet in vervulling gaan: koop nu sekspoppen op eBay!
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 164 cm |
| Borst | 81cm |
| Onder Borst | 60cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 103cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 56cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 42kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.