Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 168cm |
| Volledige buste | 83cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 84cm |
| Arm Breedte | 60cm |
| Schouder breedte | 37cm |
| Been Lengte | 91cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Vagina Diepte | 21cm |
| Anale diepte | 14cm |
| Netto gewicht | 38kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.