Beschrijving
Over haar
Presenting the best of both worlds-our realistic sex dolls, life like appeintances of adult movie stars, Drunna and Trottla Shim Takago. These dolls are well designed, made from quality material and incorporated with the best technology in the market, they look almost real and will speechless anybody who sees them. The appeal captures real-life emotions on their faces to their real-looking bodies; indeed, each doll is a piece of artistic work for your use.
Although it seems like they are only pretty dolls, their functions include an extraordinary sexual experience due to the best positioner and ultimate interior design. Have all the fun that you want without any fear of the consequences as our dolls are clean, safe and a far cry from real life. Let’s journey into unknown territories of lust with our freshly selected choice of provocative pieces derived from the Drunna Sex Doll and the Trottla Shim Takago Love Doll.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 160cm |
| Borst | 68cm |
| Lagere borst | 56cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 100cm |
| Schouder | 35cm |
| Been Lengte | 93cm |
| Dij | 56cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Zool | 22cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.