Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | E-cup van 175 cm |
| Netto gewicht | 56kg |
| Volledige buste | 100cm |
| Onder buste | 74cm |
| Taille | 69cm |
| Heup | 118 cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 37cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.