Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 160cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 80cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm lengte | 48cm |
| Palm | 17cm |
| Been lengte | 93cm |
| Voet | 20cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.