Beschrijving
Over haar
Deze sexy stem-kreunende sekspop ziet er net zo koninklijk uit als een echte ballerina. Ze is een van de weinige poppen met kleine pruiken die je overal kunt vinden. Ze is ook een van de weinige poppen die op mensen lijken, waardoor je het gevoel krijgt samen met een echte ballerina te zijn. Haar huidskleur en gelaatstrekken zijn ontworpen met het beeld van echte ballerinameisjes in gedachten, en haar lichaam is gebouwd om de essentie van een echt ballerinameisje weer te geven. Seks met deze sexy stem-kreunende sekspop is zeker fenomenaal en zal ervoor zorgen dat je meer gaat eisen. Maar goed dat deze pop is gemaakt van duurzame materialen die duurzaam genoeg zijn om aan je hongerige eetlust te voldoen.
Het neuken van een sexy kreunende sekspop op deze manier hoeft niet langer een fantasie te zijn die buiten je bereik ligt. Je kunt nu je dromen tot leven brengen en er ook plezier aan beleven. Net als bij de rest van haar lichaam is bij het maken van de ogen van deze wikipop uiterste zorgvuldigheid in acht genomen.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 86cm |
| Taille | 65cm |
| Heup | 86cm |
| Arm Breedte | 67 cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 14cm |
| Netto gewicht | 34,5 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.