Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst lijn | 108cm |
| taille lijn | 58cm |
| Hippe lijn | 94 cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Been Lengte | 84cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Dij Lijn | 49cm |
| Kalf Lijn | 31cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 46kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.