Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen |
| Hoogte | 158cm |
| Netto gewicht | 30,6 kg |
| Volledige buste | 74cm |
| Onder buste | 56cm |
| Beker | D |
| Taille | 51cm |
| Heup | 86cm |
| Mondeling | Optioneel |
| Vagina | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Schouder | 32cm |
| Arm | 68cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 21,5 cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.