Beschrijving
Over haar
Houd je van mannen, maar kun je nooit het type vinden dat je zoekt?
Do you like Asian men? We have the Naked Asian doll you need right here.
Ver weg van de wereld van sexy liefdespoppen, is deze siliconen sekspop het beste van de oosterse sekspoppenwereld EN de mannelijke sekspoppenwereld. Hij is knap en gespierd en hij weet ook hoe hij zijn lichaam moet trainen. Zien:
De Koreaanse liefdespop heeft de gebruikelijke Aziatische kenmerken: monolid, diepste ogen, kleine lippen en een torso van een sekspop die vonken zou sturen naar de meest stoïcijnse vrouwen. Deze lange sekspop heeft kleine, gespierde armen, buikspieren die eruit zien alsof ze erop zijn geschilderd, en dijen die sterk genoeg zijn om je te dragen en te neuken tot in de vergetelheid. De sexy pop is een anale sekspop en heeft een ingebouwd verwarmingsvermogen, dus je hebt alleen wat glijmiddel op waterbasis nodig, en je hunk is klaar en staat tot je dienst.
En maak je geen zorgen, hij is ook nog eens behoorlijk flexibel dankzij het TPE-materiaal en het hoogwaardige metalen skelet waarmee hij is uitgerust.
Je hoeft je nooit zorgen te maken dat deze hunk vals speelt, je een SOA geeft of met iemand anders praat. Is dat niet goed voor de verandering?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 152 cm |
| Borst | 84cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 99cm |
| Schouder | 36cm |
| Been lengte | 76cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 42KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij




















































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.