Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 165 cm D-cup |
| Netto gewicht | 27,3 kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 94 cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 36cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.