Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Netto gewicht | 33,3 kg |
| Volledige buste | 78cm |
| Onder buste | 64cm |
| Beker | C |
| Taille | 55cm |
| Heup | 86cm |
| Mondeling | Optioneel |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 18cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 69cm |
| Been | 85cm |
| Voet | 20,5 cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.