Beschrijving
Over haar
Zijn alle andere sekspoppen te kort voor jou? Ben je op zoek geweest naar waar je sekspoppen met een grotere lengte kunt kopen? Zoek niet verder; MiisooDoll heeft de pratende sekspop voor jou. Wij verkopen alleen betaalbare siliconen sekspoppen, en deze kleine TPE-pop is daarop geen uitzondering. We weten dat de prijzen voor echte poppen nu hoog zijn, en dat het moeilijk is om goedkope liefdespoppen te vinden, maar wie zegt dat je geen levensgrote hentai-pop zoals Elena kunt krijgen?
Deze TPE-pop is een van de beste sekspoppen op de markt. TPE is een hyperrealistisch materiaal en ziet eruit en voelt aan als huid, dus je weet dat je liefdespop extreem gedetailleerd is. Ze heeft schouderlang haar, een paar grote ogen en een ovaal gezicht waardoor haar andere gelaatstrekken opvallen.
Ze zit naadloos vast aan haar nek en haar lichaam. Ze heeft C-cup borsten, een flinke kont en kleine heupen. Ze heeft ook een poesje, de perfecte roze tint, maar je kunt het aanpassen aan wat je wilt. Je kunt ook haar huidskleur veranderen en een realistische nude tint voor de sekspop selecteren of donkerder gaan. Deze flexibele pop kan zijn wat je maar wilt.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borstbeeld | 84cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm | 55cm |
| Been | 89cm |
| Voet | 19cm |
| Netto gewicht | 36kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.