Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 150cm |
| Netto gewicht | 30kg |
| Borstbeeld | 71cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 75cm |
| Arm | 56cm |
| Schouder | 36cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Orale diepte | Niet beschikbaar |
| Anale diepte | 20cm |
| Zachte penis | 8 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |
| Harde penis | 14 cm (lengte) * 3,5 cm (omtrek) |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.