Beschrijving
Over haar
Herinner je je universiteitshotties nog? Ja, dit is een realistische sekspop die er net zo uitziet en zich gedraagt als zij. En in tegenstelling tot hen hoef je niet bang te zijn voor afwijzing. Dit is jouw college hottie die verliefd op je is en bereid is om met je aan de slag te gaan.
Deze sexy pop heeft niet alleen een van de schattigste poppengezichten, maar heeft ook de hersenen en het lichaam dat heet genoeg is om de aandacht te trekken, waar ze ook gaat. De TPE-sekspop, vervaardigd door Zelex-poppen, is gemaakt met het beste ontwerp en de beste functionaliteit, en als dit model niet is wat je zoekt, verwisselt de aanpasbare pop graag haar poppenhoofd, huidskleur, lichaamszijde, en zelfs haar poppenpruiken/haarkleuren.
Door de zachte aard van TPE kunnen haar lichaamsdelen gemakkelijker bewegen en slingeren, en de torso's van de sekspop wiebelen terwijl je haar neukt. Ze is een van de beste goedkope sekspoppen die je kunt vinden en is een koopje voor deze prijs. En ze staat altijd voor je klaar, lekkertje. Altijd.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 90cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 95cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.