Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 167cm |
| Borstbeeld | 79cm |
| Taille | 68cm |
| Heup | 92 cm |
| Arm | 62 cm |
| Schouder breedte | 39cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Voet lengte | 26cm |
| Penis lengte | 17cm / 22cm |
| Penisdiameter | 11,5 cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 47kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.