Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst lijn | 88cm |
| taille lijn | 62 cm |
| Hippe lijn | 96cm |
| Arm lengte | 71cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Kalf Lijn | 32cm |
| Dij Lijn | 50cm |
| Been Lengte | 92 cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.