Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 163 cm C-cup |
| Netto gewicht | 34kg |
| Volledige buste | 82cm |
| Onder buste | 66cm |
| Taille | 62 cm |
| Heup | 82cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.