Beschrijving
Over haar
Gratis seks met een sekspop is beschikbaar in de vorm van demo sekspop neuk, die je op onze sites kunt bekijken. De mannelijke sekspop voor vrouwen is compleet met buikspieren om vast te pakken tijdens de seks. De Kingmansion orale sekspop heeft een warm aanvoelende vagina en de coïtus voelt realistisch aan. Sekspop trio porno is gemaakt om jezelf te plezieren en seksuele verlangens te verlichten.
De levensgrote, realistische sekspop wordt geleverd met ronde, stevige borsten, billen en strakke genotsgaten. Fabrikanten van sekspoppen voor volwassenen hebben veel recensies ontvangen over de flexibiliteit van het skelet van de sekspop.
Het is geen verrassing dat mensen sekspoppen aanbidden, omdat de voordelen opwegen tegen de kosten. Robotpoppen hebben een hoge sexappeal die je seksuele verlangens zal bevredigen. De materialen van de robotpoppen zijn gemaakt van duurzame materialen.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 90cm |
| Onder buste | 72cm |
| Taille | 70cm |
| Heup | 97cm |
| Arm lengte | 70cm |
| Beenlengte | 89cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 35,5 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.