Beschrijving
Over haar
Een ebbenhouten sekspop voor jouw fantasieën? Natuurlijk! Maak kennis met Tiff, onze favoriete zwarte pornoster-sekspop. Deze schoonheid met een lichte huid is perfect. Ze heeft dikke roze lippen, grote ogen en een mollig lichaam dat kenmerkend is voor zwarte vrouwen.
Ze heeft een paar prachtige E-cup borsten die zacht en zacht zijn en een dikke kont, allemaal verpakt in de perfecte pop met een bruine huidskleur.
Tiff is de perfecte sekspop voor mannen die nog niet eerder een sekspop hebben geneukt, dankzij haar flexibele metalen skelet en haar realistische gewicht.
Haar zwarte haar is perfect om aan te trekken tijdens de seks, en je hoeft je geen zorgen te maken, want ze kan er allemaal tegen; het beukende EN jouw lading!
Deze levensechte sekspop zal met plezier een creampiepop zijn en haar realistische poppenkutje zal je graag van dienst zijn wanneer je maar wilt, hoe dan ook.
De TPE-sekspop is de beste goedkope zwarte sekspop die je kunt vinden, en nog beter: ze is ook een pornoster!
Ze kent alle posities en alle trucjes, en draait ze net zo gemakkelijk voor je, dankzij een ingebouwd flexibel metalen skelet en haar soepele TPE-huid.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 161cm |
| Borst | 90cm |
| Taille | 62 cm |
| Heup | 90cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 42KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.