Beschrijving
Over haar
Dit is een realistische china fat sex doll prijslijst kovedoll. Eentje die alle beste eigenschappen en kwaliteiten van een echte pop heeft. Dus als je van Japanse 3D sex doll games houdt. Dit is de beste mannelijke sex doll toy op de markt.
Bovendien is deze harige vrouwelijke sekspop maker echte pop stevig gebouwd en goed gemaakt. Dus, het wekt vertrouwen met de impliciete duurzaamheid. Vandaar, met deze sekspop $100 dollar. Krijg je de kans om elke realistische centimeter van dit echte sekspop lichaam te verkennen.
Bovendien is wat deze sekspoppen realistisch maakt de naadloze correlatie tussen uiterlijk en gevoel. Dus als je je afvraagt hoe je een sekspop op internet kunt bestellen. Wij adviseren om rechtstreeks via onze website te bestellen. Dus als je op zoek bent naar sekspopmeisjesseks. Deze mannelijke siliconen sekspoppen hebben de beste en meest exclusieve keuze voor jouw unieke behoeften. Dit maakt deze sekspop met warme kut de beste sekspop voor jou.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 159cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 82cm |
| Arm | 57cm |
| Been | 68cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.