Beschrijving
Over haar
De sekspop uit het middensegment is perfect voor mensen van alle lengtes. Dat de sekspoppenfabriek van Telsis realistische sekspoppen produceert die geschikt zijn voor mensen, is een innovatie. Een meisje dat wordt ingehuurd om sekspop te zijn, zal uiteindelijk opgeven omdat ze ook genot wil ervaren. Uiteindelijk kan alleen een echte Japanse sekspop onbaatzuchtig genoeg zijn om je te plezieren.
De sekspopporno op Tumblr zal je helpen je verwachtingen te overtreffen met het neuken van de sekspopfetisj op Tumblr. Deze onweerstaanbare sekspop heeft een strakke vagina die de sensaties bij penetratie versterkt.
Stands voor sekspoppen zijn belangrijk om te voorkomen dat je sekspop ruimte inneemt. De vagina van de mechadoll sekspop is zo ontworpen dat deze smerende vloeistof produceert voor optimaal gemak. Het zal je niet verbazen dat een vrouw gedumpt wordt voor een sekspop, want realistische sekspoppen zijn relevanter tijdens de seks.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170cm |
| Bovenste buste | 83cm |
| Onder buste | 58cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 97cm |
| Been | 90cm |
| Voet | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.