Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 157cm |
| Borst | 72cm |
| Lagere borst | 56cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder | 35cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Dij | 50cm |
| Arm lengte | 64cm |
| Zool | 22cm |
| Netto gewicht | 35kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
Poppen Galerij
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.