Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 85cm |
| Onder Borst | 62 cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 94 cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Kalf lijn | 35cm |
| Dij lijn | 51cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.