Beschrijving
Over haar
Als je denkt aan een blondharige pop met de status van beroemdheid, of als je geïnteresseerd bent in seks met een pop met ijskrachten, dan zou onze Elsa-sekspop op je radar moeten staan.
Koningin op het ijs, deze echte sekspop wordt jouw onderdanige pop in bed, wachtend op jouw bevelen.
Ze is een siliconen sekspop met uitstekend vakmanschap en als je naar haar kijkt, zie je hoeveel tijd en moeite er in haar uiterlijk is gestoken. Ze heeft een gladde, bleke huid en poppenmake-up die uitstekend is aangebracht.
De afwijking van haar stripfiguur zit in haar borsten, aangezien deze Elsa een rondborstige sekspop is. De levensechte sekspop heeft een F-cup buste en is bezig met het geven van tietenneuken.
Elsa is niet zo stijf als de meeste poppen – ze heeft een volledig metalen skelet waarmee ze haar hele lichaam kan bewegen en de positie kan innemen die je maar wilt, waar je maar wilt. Je kunt haar van achteren, van voren of zelfs van opzij nemen, het draait allemaal om jouw plezier.
Daar houdt het niet op, want de sexy sekspop heeft een verwijderbaar inzetstuk voor het kutje en roze schaamlippen en tepels, zeer aantrekkelijk in haar doorzichtige kostuumjurk.
Blondjes hebben al het plezier, zegt Elsa zelf!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 75cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 77 cm |
| Schouder | 32cm |
| Been Lengte | 89cm |
| Arm lengte | 54cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 27KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.