Beschrijving
Over haar
Het geweldige nieuws delen met de beste uitvinding voor elke sensuele fijnproever: de bpt sekspop. Dit is een prachtige en goed gemaakte sekspop die eruitziet en aanvoelt als een echte vrouw, maar met een ronder en voller figuur. Met behulp van echt huidvriendelijk materiaal is elke streek vrijwel een genot voor de huid, gelachtige textuur. Het heeft sockets waarmee de gebruiker gemakkelijk van positie en techniek kan veranderen, evenals stabiliteit tijdens het spelen.
Met een uitzonderlijk realistische look voor de lippen en seksueel aantrekkelijke ogen is de bpt sekspop een uitstekende metgezel en kan worden beschouwd als anders dan andere seksspeeltjes. Van het geven van zelfplezier tot het vinden van nieuwe methoden om de slaapkamer op te fleuren als getrouwd of in een relatie, deze verbluffende schoonheid is het antwoord op uw behoeften. Koop nu uw eigen bpt sekspop, u hoeft niet langer te wachten om dit soort product te verkrijgen.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 164 cm plus |
| Borst lijn | 81cm |
| taille lijn | 59cm |
| Hippe lijn | 103cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf Lijn | 34cm |
| Dij Lijn | 59cm |
| Been Lengte | 79cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.