Beschrijving
Over haar
Je hoeft niet ver te zoeken naar een homoseksuele sekspop, wij hebben dé gespierde sekspop voor mannen. Deze bambole pop heeft een van de zachtste lichamen die je op een love doll kunt vinden, en je kunt de apps kiezen waarmee je videoseks kunt hebben met mannelijke poppen, want ze zullen allemaal verbleken bij het neuken van een seksrobot zoals deze. Met een couponcode van het magazijn volgt sekspop Yaoi je naar huis om je te helpen en te plezieren zoals jij dat wilt. De Yaoi sekspop is een ware liefdespop en een favoriet onder liefhebbers van tepels, maar ook onder degenen die genieten van seks met pop-op-pop en de mogelijkheid waarderen van een love doll om te bewegen en een rol te spelen in haar eigen genot. Sterker nog, deze love doll is gevoeliger dan zelfs sommige menselijke sekspartners. We hopen dat je klaar bent voor haar, want ze raakt nooit moe.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen |
| Hoogte | 164 cm |
| Borst | 85cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 101cm |
| Schouder | 35cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 38KG |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.