Beschrijving
Over haar
We presenteren de nieuwe World War 2 Sex Doll, gemaakt door Doll Studio's specialisten om maximaal genot te brengen, ondersteund door historische thema's. Deze echte sekspop heeft een enorme en ronde kont en natuurlijke tepelhofjes voor een natuurlijke ervaring met de pop. Gemaakt van superieure kwaliteit stof en ondersteund door echte zorg in de productie, is deze prachtige pop ideaal voor zowel singles als koppels.
Deze sekspop is onderdeel van een exclusieve oosterse collectie en zal zeker het seksuele avontuur van je leven blijken te zijn, waarbij je teruggaat naar de glamour van WO2. Bevredig je historische en seksuele verlangens met elk gevoel van aanraking en knuffelen van een perfect door ons gecreëerde pop.
Onze WW2 Sex Doll is gemaakt met bijna perfecte details en realisme en we zijn er zeker van dat onze klanten niet ontevreden zullen zijn met de kwaliteit. Bereik nieuwe hoogtepunten van hartstocht vanaf nu met onze op maat gemaakte creatie - koop het hier!
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 78cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 55,5 cm |
| Heup | 85cm |
| Arm | 63cm |
| Palm | 17cm |
| Schouder | 33cm |
| Been | 93cm |
| Voeten | 21cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.