Beschrijving
Over haar
Do you like feet and would not mind giving a sex doll legs and feet review? Look no further than the Selena Amazon doll. With her, you can make a full movie sex doll, and you don’t even have to worry about being as bored as you would normally be with an American sex doll. Leave the Aliexpress sex doll for sale and enjoy sex with the torso doll, Selena. Selena has her own sex doll Natalie trailer, and you can have your way with her without worrying about being called a guy abusing a real sex doll. The 155cm yl sex doll has quite an appealing physique, and you might want to try out a legal clip with sex dolls like her to sway the court. We know we’d be swayed if we were on the jury. Quite an excellent sight she is, is it not?
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.