Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 91cm |
| Taille | 72cm |
| Heup | 95cm |
| Arm | 62 cm |
| Schouder breedte | 43cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voet lengte | 24 cm |
| Penis lengte | 15cm / 25cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 38kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.