Beschrijving
Over haar
Ervaar een nieuw niveau van realisme met onze Navi-, Bunny Colby- en Final Fantasy-sekspoppen. Deze exclusieve seksspeeltjes zijn zeer goed ontworpen en vervaardigd met als doel je psychische en sensuele behoeften te bevredigen. Het gebruikte materiaal is hoogwaardige siliconen, wat aanvoelt als een huid. Als je naar de poppen kijkt, zou je denken dat ze leven.
Er is de Navi-sekspop met een blauwe huid zoals in de Avatar-films, of de Bunny Colby die eruitziet als een van de pornosterren. De laatste serie fantasy-sekspoppen die we hebben ontwikkeld, zijn representatief voor personages uit deze briljante videogameserie.
Beleef urenlang plezier en sensueel genot met deze sekspoppen die zo levensgroot en realistisch mogelijk zijn ontworpen, met als bijkomend voordeel dat ze onze favoriete anatomieën hebben. Geniet van een verhoogd niveau van genot en nieuwe sensaties, want onze high-end sekspoppen zijn niet alleen geavanceerde seksspeeltjes, maar behoren tot een andere klasse.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 163cm |
| Borst | 77 cm |
| Onder Borst | 66cm |
| Taille | 64cm |
| Heup | 92 cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 38kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.