Beschrijving
Over haar
Veel mensen zullen nooit een goede seksuele partner hebben. Dit kan waar zijn voor een groot aantal mensen, maar voor de vrijgestelde weinigen. De vrijgestelde weinigen die de moed hebben gehad om seksspeeltjes en poppen te ontdekken. De beste sekspop ooit is een korte sekspop. flexibel waardoor je de kans krijgt om alle seksuele posities te verkennen die je wenst. Een sexy pop gebouwd voor je eigen plezier.
Stel je zo'n korte sekspop voor, naakt zodat je ermee kunt doen wat je wilt, en stel je nu al het plezier voor dat je ermee zou kunnen hebben. Deze poppen zijn gebouwd met plezier in het achterhoofd. Een pop die je kunt loslaten op al je verlangens en het keer op keer kunt doen.
In tegenstelling tot wat velen denken, zijn sekspoppen niet alleen voor heteroseksuele mensen, we hebben lesbische sekspoppen. Deze zijn beter gemaakt om een dame ten volle te dienen en te plezieren. Onder het gedeelte echte poppenrecensies kun je getuigenissen vinden over hoe goed deze lesbische poppen zijn. Droompop sexy.
En als alles volgens plan verloopt, moet je een sekspop Netflix kopen. Hier geniet je van de pop terwijl je geniet van je entertainment. Een droom naaktpop sexy pop inderdaad.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 174 cm |
| Borst | 96cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 95cm |
| Netto gewicht | 46KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.