Beschrijving
Over haar
Als je overal naar een sekspop als deze voor een Nederlandse vrouw hebt gezocht, dan is je zoektocht eindelijk tot een einde gekomen. Haar volwassen uiterlijk is een bewijs van het soort fantasieën dat ze zeker voor je zal vervullen, vooral als je veel sekspoppenfilms met Nederlandse vrouwen hebt gezien. Haar volledig Amerikaanse meisjeslook is net als die in Amerikaanse poppenpornofilms en is zelfs nog realistischer als je het zelf ziet. Haar grote borsten die zacht aanvoelen, kunnen zelfs uw penis pakken als u besluit haar te motorbooten.
De meeste mensen hebben geprobeerd levensgrote sekspoppen voor Nederlandse vrouwen zoals deze te vinden, maar zijn er niet in geslaagd, en als je net als ik een liefhebber bent van mooie dingen, dan zal dit je zeker aanspreken. Het is tijd om te genieten van alles wat je hebt gezien in poppenseksporno. Je kunt nu zonder onderbreking een realistische opblaaspop van jezelf neuken.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 157cm |
| Bustemaat | F |
| Volledige buste | 80cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 89cm |
| Voet | 21cm |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 39kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.