Beschrijving
Over haar
Ontdek de hoogwaardige Dixie Danger-poppen die tegen een zeer betaalbare prijs worden verkocht! Als je een fervent fan bent van hoogwaardige Chinese sekspoppen of porno sekspop trio's, dan mag je de kans om een virtuele sekspop te bouwen uit de beste sekspop catalogus echt niet missen.
Alle onderdelen van deze hyperrealistische sekspop kunnen volledig worden aangepast, net alsof je je eigen droomsekspop bouwt. Hoewel er misschien wel rode huidsekspoppen bestaan, is deze superieure vrouwelijke echte pop er daar niet een van. De huid van haar menselijke liefdespop is voorzien van extreem gedetailleerd vakmanschap en zulke realistische kenmerken dat haar schoonheid opvalt.
Of je nu een fan bent van sekspop voeten pornhub of je bent op zoek naar een shemale neukpop, je zult snel beseffen dat ze echt jouw pop is TPE sekspop. Nadat je haar hebt besteld, kun je verwachten dat je een realistische liefdespop ontvangt met levensechte kenmerken en een volledig lichaam waar je dol op zult zijn.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 150cm |
| Borstbeeld | 72cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 79cm |
| Arm Breedte | 55cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Been Lengte | 74,5 cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 14cm |
| Netto gewicht | 32kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.