Beschrijving
Over haar
Ze zeggen dat de duivel in de details schuilt, maar hij zit misschien ook in deze sekspop met losse kut. Als je hier bent, is dat omdat je een sekspop met een dikke kont wilt en weet dat wij de beste plek zijn om die te krijgen zonder dat je een saaie preek hoeft te volgen over hoe echte sekspoppen worden gemaakt. Deze duivelse sekspop wordt zo genoemd vanwege het aantal kleine ongelukjes dat ze veroorzaakt, en bovendien weten we dat iedereen van goede groepsseks houdt met een sekspopverhaal. En met deze sekspop kun je alles negeren wat er in de soa-dossiers over sekspoppen staat, want de bloedgedragen pop zal schoon zijn en, zoals alle echte shemale sekspoppen, gemakkelijk schoon te maken tegen infecties. Je kunt deze sekspop van achteren benaderen, of zelfs de sekspop met losse kut vanuit een hoek neuken. Ze is geen bedlegerige sekspop, probeer ALLES.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 96cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 98cm |
| Schouder | 38cm |
| Been Lengte | 77 cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 42KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.