Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 155cm |
| Borst | 74cm |
| Taille | 57cm |
| Heupen | 82cm |
| Arm lengte | 54cm |
| Schouder breedte | 33cm |
| Kuit omtrek | 30cm |
| Dij Omtrek | 44cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voet lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 30kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.