Beschrijving
Over haar
We presenteren het beste model voor mensen die een zwarte sekspop willen kopen: Sex Doll Lori. Als een van de toonaangevende bedrijven in de productie van sekspoppen die op het echte werk lijken, is het belangrijk om aan de eisen van de consument te kunnen voldoen. Onze aandacht voor detail is duidelijk zichtbaar in elk van onze producten, inclusief onze nieuwste aanwinst: een van de bizarre kenmerken is een cartoonfiguur die alle fans van Spencer's kennen – Fatty Sex Doll.
Gemaakt van het beste materiaal op de markt, is het een prachtige, vrouwelijke auto met de fijnste steller-afwerking en het beste vakmanschap dat je je kunt veroorloven. Van haar perfect gepolijste nek en huid tot haar goed gevormde lichaam, is ze een seksueel geladen vrouw. Spencers website over Fatty Sex Doll beweert dat de pop in elk deel van de menselijke structuur kan buigen en gelooft dat het een levensecht gevoel geeft.
Al onze sekspoppen worden verpakt in krimpfolie en we leveren ze razendsnel met de breedte naar keuze. Wees dus voorbereid op een aangename verrassing met de levensechte Lori sekspop.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Bustemaat | F |
| Volledige buste | 90cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 90cm |
| Voet | 22cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 41kg |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.