Beschrijving
Over haar
Wij presenteren het revolutionaire product dat helpt om de jeugdige uitstraling van uw 10 inch sekspop te behouden, ja, we hebben het over de TPE vlek-/kleurstofverwijderaar. Gemaakt met grote grondigheid, is deze ALL-PURPOSE reiniger bedoeld om hardnekkige vlekken en kleurstoffen van TPE (Thermoplastisch elastomeer) producten te verwijderen zonder het risico dat het product vervaagt of de kleur ervan bederft.
Ons team van specialisten heeft jarenlang hard gewerkt, onderzoek gedaan en deze uitstekende reiniger verfijnd, zodat deze u het beste resultaat kan bieden en tegelijkertijd de huid van uw schattige sekspop niet in het minst beschadigt. Het is net zo eenvoudig als het aanbrengen op de doek of spons en vervolgens zachtjes in cirkelvormige bewegingen op het bevlekte gebied masseren en die hardnekkige vlekken zijn verleden tijd.
De tijd dat verzamelaars zich constant zorgen hoefden te maken over het uiterlijk of het verpesten van hun 10 inch sekspop, is voorbij dankzij de TPE-vlek-/verfverwijderaar.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 108cm |
| Lagere borst | 68cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 120cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm | 54cm |
| Been | 83cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 47kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.