Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 166 cm D-cup |
| Volledige buste | 82cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Schoenmaat | 35cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 43kg |
Poppen Galerij

























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.