Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | E-cup van 168 cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Volledige buste | 91cm |
| Onder buste | 68cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 90cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Schouder | 36cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.