Beschrijving
Over haar
Bent u op zoek naar een bi-sekspop gemaakt van top medische siliconenmaterialen? Als u een volledig uitgeruste en zeer functionele lourine-sekspop wilt. U hebt precies de juiste sekspop dd borstenpop gevonden voor uw seksuele genot.
Bovendien is deze sekspop realistische echte pop ideaal voor een breed scala aan seksuele capriolen. Van kerel gucks sekspop fantasieën tot rollenspellen en kostuums. Daarom krijg je een niveau van meeslepende simulatie dat de beste opblaasbare sekspop wichita Kansas liefdespop ver overtreft.
Bovendien, met goed gedetailleerde looks die lijken op een echte levende mens behandeld als sekspop porno. Deze realistische pop seks 15 echte pop heeft uw behoeften gedekt. Daarom is deze 156cm h cup sekspop de beste le sekspop om al uw sexy fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 91cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 90cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 36KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.