Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168 cm plus |
| Borst lijn | 85cm |
| taille lijn | 63cm |
| Hippe lijn | 97cm |
| Arm lengte | 71cm |
| Schouder breedte | 39cm |
| Kalf Lijn | 31,5 cm |
| Dij Lijn | 52,5 cm |
| Been Lengte | 92 cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Netto gewicht | 42kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.