Beschrijving
Over haar
Onze uitgebreide collectie realistische poppen brengt je ongetwijfeld naar het rijk van je dromen. Elk product is zorgvuldig vervaardigd om u een ervaring te bieden die vergelijkbaar is met die van een echte vriendin.
Onze online winkel heeft een aantrekkelijk assortiment sekspoppen tegen concurrerende prijzen zonder concessies te doen aan de kwaliteit. Japanse levensgrote poppen zijn de best verkopende producten. Met hun Japanse poppen als een van de meest begeerde van allemaal. Deze levensechte echte poppen hebben perfect gevormde lichaamsmaten, een gladde huid met zorgvuldig geplaatst haar en gelaatstrekken. Hoewel de Aziatische pop niet zo populair is, zijn het nog steeds goede producten, en sommige van hun consumenten zweren erover.
Seksvideo's met Aziatische poppen zijn overal op internet te vinden. Sekspop-porno is over de hele wereld online in opkomst en wint aan populariteit. Deze porno-industrie voor sekspoppen groeit en de meeste provincies accepteren nu sekspoppen.
Gesimuleerde poppen worden ook wereldwijd geaccepteerd door de seksindustrie met hun goede eigenschappen. Een goede manier om van je tijd met een sekspop te genieten, is door te proberen sekspop-anaal uit te voeren. Hoewel het niet zo populair is, is het leuker in vergelijking met normale sekspoppenporno.
Er is voor elk wat wils in de sekspoppenindustrie.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 102cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 91cm |
| Netto gewicht | 46KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.