Beschrijving
Over haar
Zou dit de goedkoopste siliconen sekspop ter wereld kunnen zijn? Ze is een meesterwerk, speciaal voor jou gemaakt. Gewoon adembenemend. Het beste van het beste.
We introduceren de levensgrote siliconen sekspop, en deze schoonheid is de godin waarmee het allemaal begon. Je kunt er zeker van zijn dat je een godin mee naar huis neemt. De beste echte sekspoppen vind je in onze winkel. Wij geloven in klanttevredenheid als prioriteit. Je kunt op elk moment liefdespoppen kopen om te neuken.
Ze produceren hoogwaardige, prachtig handgemaakte vrouwelijke siliconen sekspoppen volgens een uitzonderlijke standaard voor een zeer redelijke prijs. Onze poppen zijn het antwoord op al je seksuele dromen. Onze poppen zullen aan al uw seksuele normen voldoen. Kies uit een verscheidenheid aan mooie sekspoppen, allemaal speciaal ontwikkeld om de levensduur en duurzaamheid te verlengen.
De poppen hebben een flexibel, metalen skelet. Dit geeft de pop kracht en flexibiliteit. Dit zorgt voor een groter bewegingsbereik op de juiste plaatsen.
De beste echte sekspoppen liggen voor het oprapen. Koop liefdespoppen die u waar voor uw geld geven. Zet vandaag nog de juiste stap door er een aan te schaffen.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 82cm |
| Onder Borst | 70cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 97cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.