Beschrijving
Over haar
Japanse sekspoppen met grote kont worden steeds modieuzer. Sommige zijn levensgrote poppen, andere zijn schattige poppen. Deze levensechte poppen zijn enorm populair. Japanse sekspoppen met grote kont worden ook steeds populairder in de sekspoppenindustrie. Meer mensen staan open voor het genieten van Japanse poppen. Deze poppen kunnen worden aangepast met poppenpruiken om hun uiterlijk te verbeteren.
Mannequins voor sekspoppen worden ook een veel voorkomend tafereel op de platforms voor sekspoppen. De verkoop van sekspoppen is samen met hun populariteit gestegen.
In de seksindustrie worden sekspoppen van pornosterren uitgebracht. Deze Japanse sekspoppenclips met grote kont worden verspreid als poppenporno. De sekspoppen die in deze video's worden gebruikt, worden beschouwd als de echte poppenporno-acteurs. Deze video's helpen beginnende poppenbezitters meer te leren over het product en hoe ze met bepaalde scenario's moeten omgaan.
Dit zorgt ervoor dat veel mensen Japanse sekspoppen willen neuken. En als je seks hebt met een kleine Japanse sekspop, zal je leven veranderen. Deze poppen bieden comfort en ontspanning op een zeer hoog niveau.
U kunt "neukpoppen bij mij in de buurt" googelen om de beste koper van sekspoppen bij u in de buurt te vinden.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 81cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 87cm |
| Netto gewicht | 39KG |
| Orale diepte | 11cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.