Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 175cm |
| Borstbeeld | 100cm |
| Taille | 81cm |
| Heup | 97cm |
| Arm | 51cm |
| Schouder breedte | 50cm |
| Been Lengte | 92 cm |
| Voet lengte | 29cm |
| Penis lengte | 18cm |
| Penisdiameter | 3cm |
| Anale diepte | 20cm |
| Netto gewicht | 60kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.