Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 156 cm B-cup |
| Netto gewicht | 33kg |
| Volledige buste | 74cm |
| Onder buste | 59cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 80cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 35cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij





























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.